Nástěnka       Co je storytelling       O nás       Nabízíme       Projekty       Události       Kontakty      Galerie      About us (ENG)

Newsletter

festival Storytelling!   |   Storyslam   |   Příběhové kavárny   |   Příběhové knihovny   |   Klub vypravěčů   |  Storytelling do škol!   |  Tisíc a jedna Olomouc

2018  | 2017 | 2016 | 2015 | 2014       

Storytelling! 2015 – Čas na Štvanici

24. října 2015
Vila č.p. 858, Ostrov Štvanice, Praha 7

7. listopadu 2015
nádražní překladiště Malá Amerika, Brno

VSTUPNÉ:

Vstupenky na festival Storytelling! 2015 v prodeji pouze na místě v hotovosti v den festivalu.
Celodenní: 250 Kč, sleva: 200 Kč
Celovečerní (od 17.30): 200 Kč, sleva: 150 Kč
Na 1 představení: 70 Kč, sleva: 50 Kč
Na ostrovní bojovku Čas na Štvanici: 150 Kč, sleva: 100 Kč
Sleva je určená pro: děti, studenty, důchodce, pedagogy a umělce

Po úspěšném nultém ročníku v listopadu 2014 pořádá spolek Storytelling první ročník podzimního festivalu vyprávění Storytelling! 2015, který rozžije příběhy dvě magická místa – pražský ostrov ŠTVANICE (24. 10.) a staré brněnské nádražní překladiště MALÁ AMERIKA (7. 11). Srdečně vás na festival zveme, protože víme, že příběh je základní jednotka lidské mysli a vyprávění prokrvuje mozek. A na podzim se musí prokrvovat!

Tiskovou zprávu se základními informacemi o festivalu si můžete stáhnout zde.

Festival Storytelling! je největší akcí našeho spolku. Ukážeme vám, jak vyprávíme my, ale i naši hosté, a dokonce neohrožené babičky (Praha). Zajímá vás, jak se dá vyprávět s hudbou (kapela 3000 hodin, Brno) nebo jak spojit příběhy s výtvarnem (Komixxx, Brno)?
Více...

[ home ]


Program festivalu

24. 10. Praha, Vila Štvanice

12:00–13:00 Pohádky Slovosledí babičky
Vypravěči souboru Slovosledi vypráví pohádky, co vám na očích uvidí. Stále se měnící pásmo pohádek a příběhů pro menší i trochu větší diváky okořeněné písničkami a kdo ví čím ještě – to musíte zažít!

12:00 - 17:00 Praha 7 vystupuje - Drátované příběhy
Tvůrčí dílna práce s drátem a výroba ozdob, pořádá Cech česko-moravských uměleckých dráteníků.
Více...

[ home ]


7. 11. Brno, Malá Amerika

Celodenní atrakce:
Příběhové instalace studentů Ateliéru environment při FaVU VUT Brno.
Příběhový blešák – prodejte své krámy, oblečky a recivěci pomocí příběhu, který se k nim pojí.

12:00–13:00 Pohádky Slovosledí babičky
Vypravěči souboru Slovosledi vypráví pohádky, co vám na očích uvidí. Stále se měnící pásmo pohádek a příběhů pro menší i trochu větší diváky okořeněné písničkami a kdo ví čím ještě - to musíte zažít!
Více...

[ home ]


Čas na Štvanici

Ostrovní hra pro rodiny s dětmi i pro hravé dospělé.
Poznejte historii ostrova Štvanice jako cestovatelé v čase a zachraňte tak vesmírný archiv před jistým zmizením!

Ostrov Štvanice je dávnou minulostí. Celý tento svět je takový, jaký si ho představovali naši předkové kdysi dávno roku 2015. Nekonečný vesmír je otevřená dráha pro všechny jeho obyvatele, ale doby minulé se postupně vytrácí z vesmírných archívů a už nám nikdo neřekne, jak to na ostrově opravdu vypadalo. A právě proto hledáme schopné vědce, neohrožené dobrodruhy a podnikavé strážce historických kronik, aby se sjednotili pro nebezpečnou misi - cestu časem do minulosti. Jenom tito vybraní jedinci mohou zachránit střípky z historie, která stvořila nynější svět, jen oni můžou donést jasné zprávy a příběhy z minulosti. Čas na Štvanici je totiž právě teď, a pokud nebude mise ukončena včas, časoprostorová brána se zavře a už se nikdy nedozvíme, jak vypadal dřívější život.
Více...

[ home ]


Akce Storytelling! 2015 – festival vyprávění je realizovaná za finanční podpory městské části Praha 7.
Storytelling o.s., info@story-telling.cz, +420 728 538 137 | www.story-telling.cz | design Lucie Blaževská | programming Zdeněk Vévoda